Papírnictví

Tonery, inkousty, cartridge - originální, alternativní, recyklované

Prodáváme tonery, inkousty, cartridge, termofaxové folie v originálech i ve vyzkoušených levnějších alternativních formách. Můžete u nás zakoupit doplňovací inkoustové náplně, recyklované cartridge, vždy se zárukou a garancí kvality, která je prověřovaná našimi servisními techniky a zákazníky.

Razítka

Vyrábíme razítka všeho druhu včetně razítkových štočků a jejich výměny na starém razítku, prodej barvících polštářků a razítkové barvy.

Vizitky

Vyrábíme vizitky dle vašeho návrhu, nebo pro vás vytvoříme vlastní návrh, který společně doladíme. Je možné také využít akce plnobarevná vizitka za 2,- Kč s DPH, kde je podmínkou počet vyrobených vizitek od 500 ks a termíny výroby jsou vždy na začátku, uprostřed a na konci měsíce.

Kopírování, skenování, laminace, kroužková vazba, tisk

Kopírujeme černobíle nebo barevně až do formátu A3, jednostranně, oboustranně, na přání zvětšujeme i zmenšujeme. Oskenujeme vaše dokumenty a uložíme na donesené médium nebo je přepošleme jako přílohu e-mailu. Tiskneme z vašeho přineseného média nebo ze zaslaných příloh e-mailů. Provádíme laminaci dokumentů ve formátech od velikosti vizitky až po A3. Vaše dokumenty na přání sešijeme do kroužkové vazby v různých barvách hřbetu a desek, nebo do zasouvacích hřbetů.

Prodej kancelářských a školních potřeb a rozvoz

Prodáváme běžný sortiment školních a kancelářských potřeb. Co nemáme objednáme podle katalogu ve kterém si u nás zboží vyberete. Vyřízení vaší objednávky je většinou do druhého dne. Zavážíme kanceláře a firmy každý všední den do 10 od 14 hod. Při objednávce nad 1000,-Kč bez DPH cenu za dopravu neúčtujeme.

Provozní doba prodejny:

Pondělí – pátek: 8-10 hod 14-18 hod